Mnoho podnikatelů začíná na sociálních sítích, jiní vytváří profil své firmy až po založení webovek. Je důležité prezentovat své podnikaní na sociálních sítích, nebo se bez toho lze obejít?

Bezchybná gramatika a perfektní pravopis jsou nedílnou součástí každého textu. Myslíte, že nepotřebujete najímat nikoho externě, aby vám text opravil? Korektura není jenom rychlé opravení textu a zkontrolování chyb. Je to komplexní proces, který má několik kroků.

Typografické zpracování textu je stejně důležité jako jeho samotný obsah. Nejde jenom o zvolení správného typu písma, ale také o zvýraznění důležitých částí textu.

Dnešní marketing a obecně internet se hemží cizími slovy, která nemají ani trochu základ v češtině. Jak jim tedy rozumět? A kdo je to vlastně ten copywriter?

SEO jednou z hlavních metod, kterou potřebujete ovládnout, aby se vaše webové stránky objevovaly na předních příčkách vyhledávačů. Díky tomu můžete posunout svoje podnikání na úplně novou úroveň.

Kvalitní webové stránky by chtěl každý, ale málokdo si je umí sám vytvořit. Tvorba dobrého webu si vyžaduje čas a tvrdou práci. A mnoho náležitostí, které není radno podceňovat.

Facebook a Instagram jsou dvě základní sociální platformy, na nichž tráví čas nejen dnešní mládež. Velmi dobře se totiž dají využít také k propagaci, placené reklamě a získávání zákazníků.

Písemný projev je stejně důležitý jako ten mluvený, proto je dobré vědět, jak jej správně formulovat, abyste zapůsobili. Protože emailová komunikace je v dnešní době nedílnou součástí každého podnikání, podíváme se na základní nezbytnosti, bez kterých se žádný mail neobejde.

Marketingové agentury jsou pro mnoho podnikatelů jako jejich pravá ruka. Zkušení profesionálové pomohou v podstatě s čímkoliv, to všechno ale za určitou cenu. Ne všem podnikatelům a malým firmám se to však vyplatí. Lze sehnat stejně kvalitní služby v menším rozsahu?