Facebook a Instagram jsou dvě základní sociální platformy, na nichž tráví čas nejen dnešní mládež. Velmi dobře se totiž dají využít také k propagaci, placené reklamě a získávání zákazníků.

Písemný projev je stejně důležitý jako ten mluvený, proto je dobré vědět, jak jej správně formulovat, abyste zapůsobili. Protože emailová komunikace je v dnešní době nedílnou součástí každého podnikání, podíváme se na základní nezbytnosti, bez kterých se žádný mail neobejde.

Marketingové agentury jsou pro mnoho podnikatelů jako jejich pravá ruka. Zkušení profesionálové pomohou v podstatě s čímkoliv, to všechno ale za určitou cenu. Ne všem podnikatelům a malým firmám se to však vyplatí. Lze sehnat stejně kvalitní služby v menším rozsahu?

Při psaní popisků, článků na blog a všech dalších webových textů je třeba se řídit jasnými (a jednoduchými) pravidly, abyste docílili toho, že si vaše sdělení návštěvníci přečtou.

Popis produktu je skoro stejně důležitý jako samotný produkt. Po jeho přečtení se zákazník rozhoduje, zda produkt zakoupí, nebo odejde ke konkurenci. Popisek tedy musí obsahovat co nejvíce relevantních informací, které zákazníka ke koupi přesvědčí.