KDO ZA TÍM VŠÍM STOJÍ?

Tým Versatile


Projekt Versatile sestává z profesionálů - mladých kreativců i těch, kteří již nabrali bohaté životní zkušenosti, profesní i lidské.

 Pro každého zákazníka najdeme copywritera, který bude vysílat     a přijímat na stejné frekvenci. 

Považuji za velmi důležité, aby se mezi zadavatelem                             a copywriterem nastolila atmosféra důvěry a pochopení, tím je prakticky zaručeno, že výsledný produkt bude mít tu správnou textovou/zvukovou podobu.

Kdo jsem já?

Jmenuji se Adéla Velhartická a zabývám se texty již 4 roky. Jsem student obchodní školy v Praze a má práce je zároveň mojí vášní. 

Pokud si založíte firmu, nebo projekt v dobách, kdy jste ve finanční tíži (a že já byla!) a on Vám pomůže se z toho marasmu dostat - tak ho přestanete vnímat pouze jako zdroj příjmů, ale spíš jako svého přítele. Máte potřebu se o něj starat a být mu vděčný, protože máte sakra za co! Je to sice výsledek Vaší práce a píle, ale lidská potřeba zhmotňovat si i neživé Vás stejně donutí si svůj projekt hýčkat.


Jak jsem začínala?


V patnácti letech jsem založila projekt "TEXTY-RYCHLE". Dařilo se mi celkem dobře - psala jsem sice pro firmy, které hleděly spíše na nízkou cenu a ne na kvalitu, ale to mi nevadilo. Po čase (jak už to bývá) se z mé vášně stala práce zabírající všechen můj volný čas, a tak jsem k sobě našla pár pomocníků, kteří mě zastupovali, když jsem potřebovala odpočinek.

Dnes už mám pomocníků 10 a jsou nedílnou součástí tohoto projektu. Čím více lidí se účastní růstu Versatile, tím víc tváří má projekt pro naše zákazníky - a o to mi jde - nabídnout každému zákazníkovi naprosto individuální přístup.