5 nejžavějších módních trendů léta 2020

26.09.2020

Móda se neustále mění. Abychom mohly jít s dobou, musíme módní trendy sledovat. Jaké oblečení bude TOP během léta 2020?
Módní trendy letošního léta přímo vybízejí k hravosti. Nemusíte být otroky módy, módu si můžete užívat ve stylu vám blízkém a přesto být IN.

Po jakých kouscích tedy letos sáhnout a doplnit jimi svůj šatník?

Dopad módního průmyslu na naši planetu je něco, co nelze ignorovat. S ohledem na ekologii budou mezi módními trendy i klasické nadčasové kousky a dozvuky módní vlny loňského roku, jako neonové barvy a kůže.

1. Jednobarevnost dominuje

IN stále zůstává oblečení v barvě bílé, khaki zelené, pastelově fialové a tmavě modré. Střih může být klasický, ale nešlápnete vedle ani s asimetrickým topem na jedno rameno, s nadýchanými rukávy nebo se zkosenou sukní.

Bílou mohou nahradit barvy, jako ivory nebo směs slonovinové a bílé. Stále jsou trendy neonové barvy, které se na horních příčkách módního žebříčku drží již několik sezón - jasně žlutá, oranžová, pomerančová a odstíny růžové.

2. Retro grafické prvky

V nastávající sezóně budou oblíbené i různé grafické prvky, především retro. Oproti zvířecím vzorům, které byly topkou loňské sezóny, jsou letos v popředí vzory rostlin, puntíky a retro grafické prvky. Nosit se budou rozevláté šaty, ležérní maxisukně, halenky s nabíranými rukávy či volány a manžetové kalhoty. Zazáříte nejen v neonových barvách, ale i v barvě hořčičně žluté a tmavě oranžové.

3. Kontrasty

Stále silným módním motivem, stejně jako v loňském roce, jsou kontrasty. Vyhrajte si s kontrasty a překvapte oblečením bez jakýchkoliv pravidel a kombinacemi neočekávaných barev.

4. Kůže

Také kůže, která byla hitem roku 2019, zůstává velmi módní v letošním roce. Nosí se vše od kožených kalhot, šatů, přes sukně až po topy. Kůže se používá především umělá nebo veganská. Oproti loňskému roku je však rok 2020 "barevnější", což se odráží i na barvě kůže. Zapomeňte na klasiku a oblékněte kožený kousek v barvě hnědé, růžové nebo zelené.

5. Módní doplňky

Látková květina

Jeden z nejkrásnějších doplňků vašeho letního outfitu by měla být látková brož ve tvaru květiny.

Kruhové náušnice

Z loňského roku zůstávají stále módní kruhové náušnice. Letos však nemusí být co největší, ale IN budou kruhy jakýchkoliv velikostí.

Brýle

Opět jsou ve hře brýle pilotky a retro brýle s velkými skly. Velmi módní jsou také řetízky na brýle od jemných kovových po plastové s robustními oky.

Turbany a čepice s kšiltem

Jako ochrana před sluncem se budou nosit bohémské turbany nebo čepice s kšiltem ve vojenském stylu.

Móda se neustále mění. Abychom mohly jít s dobou, musíme módní trendy sledovat. Jaké oblečení bude TOP během léta 2020?
Módní trendy letošního léta přímo vybízejí k hravosti. Nemusíte být otroky módy, módu si můžete užívat ve stylu vám blízkém a přesto být IN.

Jsem přesvědčená, že každý z vás měl alespoň jednou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje vír velkoměsta po pražsku.
Měli jste ale tu čest s každodenními nástrahami "velkoměsta"?!

Život s dvojčaty, hlavně tak malými jako máme my, se nepříliš probírají a cítím jako mou občanskou povinnost vás obeznámit a varovat vás, co vše vás čeká a s jakými pohromami se lze setkat.

Přečtěte si jako první, co je nového