5 tajemství mužů

06.08.2018

Každé pohlaví má asi své, ale dnes jsem se zaměřila na naše pány tvorstva. Podívejme se na pár věcí, co nám asi nikdy nepřiznají.

· Bujná představivost

Není tajemství, že jsou mezi námi chlapy chlípníci, ale jsem si jistá, že i ten nejvěrnější z nejvěrnějších někdy fantazíroval o vaší kamarádce, dokonce i rodině. To, že si muž představuje sex s vaší kamarádkou však neznamená, že ho opustíte - přiznejme si to holky - děláme to taky.

· Kokokoko-dák!

Není překvapením, že i naši hrdí pánové jsou pěkné slepice. Myslíte si, že když jdou do hospody povídají si jen o tom, jak vám včera vrtali police? 90 % času stráví probírání "toho kreténa od tý hezký blondýnky, nebo jakou pr*el má támhleta číšnice".

· Hygiena?

Tento bod se jistě netýká všech, ale jsou mezi námi muži (a je jich dost), co stále nepochopili základní principy hygieny. Stává se tak úplně běžně, že trenky mají trvanlivost 4 dny (zepředu, zezadu, naruby a naruby zezadu), nebo ponožky sloupnou ze svých nožek, až když začnou srůstat s chodidlem.

· První sex s vysněnou dívkou

O tomto faktu se příliš nemluví, ale přijde mi to jako úsměvný fakt. Když si muž vybere svou potenciální partnerku a schyluje se k prvnímu sexu, bývá dost časté, že i chlípník nad chlípníky je dost nervózní. Z toho plyne ponaučení, že nehodnoťte muže podle prvního sexu - nemůže za to, že to někdy není úplně ono.

· Když řekneš chlapovi, aby opravil tu pračku, tak to udělá a nemusíš mu to každé 2 roky připomínat!

Všeobecně známé. "Miláčku mohl bys prosím přidělat tu poličku?". Muž otráveně prohlásí "Jó - simtě!". Známe to všechny, ale jak tedy muže namotivovat, aby šel a udělal to? Toť otázka, která trápí celý svět.

Na konec bych uvedla pár faktů o mužích.

  • Ženy lžou denně 2x méně než muži.
  • Muži nosili podpatky mnohem dříve, než ženy 
  • Do roku 2021 si v Číně 30-40 % mužů nenalezne partnerku.
  • Dle výzkumů muži neprdí více jak ženy.
  • Muži prožívají své nemoci a zranění o dost více než ženy.
  • Avokádo se jmenuje podle aztéckého výrazu varlata.


Móda se neustále mění. Abychom mohly jít s dobou, musíme módní trendy sledovat. Jaké oblečení bude TOP během léta 2020?
Módní trendy letošního léta přímo vybízejí k hravosti. Nemusíte být otroky módy, módu si můžete užívat ve stylu vám blízkém a přesto být IN.

Jsem přesvědčená, že každý z vás měl alespoň jednou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje vír velkoměsta po pražsku.
Měli jste ale tu čest s každodenními nástrahami "velkoměsta"?!

Život s dvojčaty, hlavně tak malými jako máme my, se nepříliš probírají a cítím jako mou občanskou povinnost vás obeznámit a varovat vás, co vše vás čeká a s jakými pohromami se lze setkat.

Přečtěte si jako první, co je nového