Módní extrémy

04.02.2019

Modních fopa denně potkáme spoustu, hlavně různé kousky, které jsou omezenou dobu "in" nebo "cool", k nimž i patří velmi oblíbené legíny.

Šatník správného modního barbara musí být vybaven alespoň jedním párem vzorovaných, nevkusných a mnohdy průsvitných "kalhot", které obsahují více jak dvě absolutně k sobě nehodící se barvy.

Tento kousek si navlékáte s domněním, že zvýrazní vaše jistě svůdné tvary, však opak je pravdou.

Všechny nedokonalosti se odkryjí - vaše křivé nohy, chybějící zadek či naopak přebývající zadek, pomerančovou kůži a další nevhodné věci k ukázání.

Někdy se stane, že legíny jsou opravdu blbě ušité a zařezávají se ze předu,což není hezký pohled u nikoho a pro nikoho.

Další zcela unikátní modní trend jsou velké, hlavně co nejvíce barevné boty připomínající kopyta, čouhající ramínka od podprsenky, nevhodná kombinace barev či párování předem předurčených a nekombinovatelných stylů.

Tento krátký přehled přešlapů zdaleka nevystihuje ani malou část z této problematika na kterou dle mého názoru musí být nepřetržitě poukazováno. Tudíž prosím všechny občany v zájmu státu. Nenoste legíny a kopytí boty a nic z výše uvedeného. Děkuji.

Móda se neustále mění. Abychom mohly jít s dobou, musíme módní trendy sledovat. Jaké oblečení bude TOP během léta 2020?
Módní trendy letošního léta přímo vybízejí k hravosti. Nemusíte být otroky módy, módu si můžete užívat ve stylu vám blízkém a přesto být IN.

Jsem přesvědčená, že každý z vás měl alespoň jednou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje vír velkoměsta po pražsku.
Měli jste ale tu čest s každodenními nástrahami "velkoměsta"?!

Život s dvojčaty, hlavně tak malými jako máme my, se nepříliš probírají a cítím jako mou občanskou povinnost vás obeznámit a varovat vás, co vše vás čeká a s jakými pohromami se lze setkat.

Přečtěte si jako první, co je nového