Nákupy s dvojčaty

17.11.2019

Banální činnost, kterou každý z nás absolvuje i několikrát týdně. Poklidné či stresující mapování regálů s myšlenkou, zda je doma čím se nasytit nebo důstojně utřít záď. Zkusili jste ale někdy takový běžný nákup absolvovat se dvěma reaktivními rarachy, kteří mají nutkavou potřebu hmatem testovat vše, na co dosáhnou?

Tímto se obyčejný nákup rázem mění v neobyčejné martyrium.

První posměšné reakce spolunakupujících zaznamenáte hned po příchodu do hypermarketu, ke kterému neodmyslitelně patří vyhraněná scénka při volbě nákupního vozítka - drátěný vozík versus vylepšená verze v podobě víceúčelového těžkotonážního autíčka, do kterého se kromě pasažérů prakticky nevejde ani polovina zamýšleného nákupu. Vlastně ještě oceníte, že ho pasažéři po projetí turniketu samou nudou bezprostředně opustí.

Dalším bonusem jsou i regály s hračkami, které každý z nich musí řádně prozkoumat, změnit aranžmá dle vlastní invence a toto dílo opustit jak jinak než s obligátní scénkou. Ano, tušíte správně, další etuda probíhá u pečiva. Cukrářské a pekařské výrobky totiž navíc vybízí k okamžité degustaci. Pokud jste ve střehu, tak stihnou ohmatat pár kousků zkraje a začnou pojídat pouze jeden úlovek, v opačném případě proběhne ochutnávka vícera vzorků.

Sladkosti a nápoje - další náročná disciplína, u které strávíte četné chvíle při výběru té správné láhve nebo preferované značky.

Závěrečné defilé lze očekávat u nedobrovolného loučení s milou paní pokladní, která díky jejich osobitému šarmu neodolala a bezelstně navázala dialog.

Z nákupu o deseti položkách je rázem vyčerpávající akce na dvě hodiny.

Móda se neustále mění. Abychom mohly jít s dobou, musíme módní trendy sledovat. Jaké oblečení bude TOP během léta 2020?
Módní trendy letošního léta přímo vybízejí k hravosti. Nemusíte být otroky módy, módu si můžete užívat ve stylu vám blízkém a přesto být IN.

Jsem přesvědčená, že každý z vás měl alespoň jednou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje vír velkoměsta po pražsku.
Měli jste ale tu čest s každodenními nástrahami "velkoměsta"?!

Život s dvojčaty, hlavně tak malými jako máme my, se nepříliš probírají a cítím jako mou občanskou povinnost vás obeznámit a varovat vás, co vše vás čeká a s jakými pohromami se lze setkat.

Přečtěte si jako první, co je nového