Nákupy s dvojčaty

17.11.2019

Banální činnost, kterou každý z nás absolvuje i několikrát týdně. Poklidné či stresující mapování regálů s myšlenkou, zda je doma čím se nasytit nebo důstojně utřít záď. Zkusili jste ale někdy takový běžný nákup absolvovat se dvěma reaktivními rarachy, kteří mají nutkavou potřebu hmatem testovat vše, na co dosáhnou?

Tímto se obyčejný nákup rázem mění v neobyčejné martyrium.

První posměšné reakce spolunakupujících zaznamenáte hned po příchodu do hypermarketu, ke kterému neodmyslitelně patří vyhraněná scénka při volbě nákupního vozítka - drátěný vozík versus vylepšená verze v podobě víceúčelového těžkotonážního autíčka, do kterého se kromě pasažérů prakticky nevejde ani polovina zamýšleného nákupu. Vlastně ještě oceníte, že ho pasažéři po projetí turniketu samou nudou bezprostředně opustí.

Dalším bonusem jsou i regály s hračkami, které každý z nich musí řádně prozkoumat, změnit aranžmá dle vlastní invence a toto dílo opustit jak jinak než s obligátní scénkou. Ano, tušíte správně, další etuda probíhá u pečiva. Cukrářské a pekařské výrobky totiž navíc vybízí k okamžité degustaci. Pokud jste ve střehu, tak stihnou ohmatat pár kousků zkraje a začnou pojídat pouze jeden úlovek, v opačném případě proběhne ochutnávka vícera vzorků.

Sladkosti a nápoje - další náročná disciplína, u které strávíte četné chvíle při výběru té správné láhve nebo preferované značky.

Závěrečné defilé lze očekávat u nedobrovolného loučení s milou paní pokladní, která díky jejich osobitému šarmu neodolala a bezelstně navázala dialog.

Z nákupu o deseti položkách je rázem vyčerpávající akce na dvě hodiny.

Vítám vás u nové rubriky mého cestovního deníku. Nejsem sice vášnivý cestovatel se snem procestovat celý svět, ale miluji Česko a její krajinu. Často cestuji na neobvyklá místa a ráda navštěvuji to, co by se klasicky navštěvovat nemělo.

Dnes vám představím 5 filmů, které by měl vidět každý podnikatel nebo člověk, co se do podnikání chce teprve pustit. Nejde o naučné dokumentární filmy, ale o komedie se špetkou humoru a nadsázky, které však namotivují k vydělávání peněz každého.

Už je to nějaký ten rok (konkrétně 2) co jsem neaktualizovala vývoj mých dvojitých bratrů. Tuhle jsem předělávala blog na našich stránkách (www.avversatile.cz) a pročítala jsem si svá stará díla - přijde mi to úsměvné.

Přečtěte si jako první, co je nového