Stolování s dvojčaty

18.04.2020

Život s dvojčaty, hlavně tak malými jako máme my, se nepříliš probírají a cítím jako mou občanskou povinnost vás obeznámit a varovat vás, co vše vás čeká a s jakými pohromami se lze setkat.

Neodmyslitelná součást soužití je jistě stolování s nimi. Jakožto odrostlejší a vyvinutější exempláři, které doma chováme, chodí již do školky a tak s nimi stolujeme jen šestnáctkrát týdně, což je 64krát do měsíce a 768krát do roka. Tak přesně tolik pokrmů, lahůdek a kulinářských skvostů skončí na vašem oděvu.

Naše podařená dvojčata si nejvíce oblíbila matlavé a nejlépe řádně lepivé omáčky, na které se lehce přilepí příloha a následně se po nevzhledných hromádkách dobře matlá po stole. Důležité je, aby se kusy lepivé hmoty, které předtím byly například rajská s těstovinami, dostaly do všech škvír ve stole, abychom našli až ve chvíli, kdy se stůl slavnostně rozdělá na Vánoce, uschlé a neodloupnutelné kousky jídla z května.

Nejvíce jim chutná, když dané jídlo z misky narvou celé do svých chřtánů a jídlo rozžvýkají. Po vysátí všech šťáv a chutí tento vycucaný kus drolící se hmoty vyplivnou a požadují další.

Od té doby, co se naučili chodit na nočník, či toaletu, se jim tekutiny a strávené šťávy v žaludku začaly ukládat a dožadovali se návštěvy klozetu zrovna uprostřed jídla. To znamená vyndávání a nandávání dětí vážících dvacet kilo co pět minut.

Při snaze se jim zavděčit čas od času uvaříte opravdu kulinářskou dobrotu s nadějí, že jí normálně snědí. Po té, co položíte talíř s napjatým obličejem před jejich ctěné pusinky udělají výraz jako kdyby snědli citron a okomentují to citoslovci jako "fuuj" nebo "ee-e".

V tomto bodě vzdáte snahy a uvaříte jim párek v hrnci a namažete jim ho kečupem s vírou, že o Vánocích nenajdete kus párku a kečup ve stole.

O svém vlastním nasycení žaludku ani moc nepřemýšlíte, jen si občas uzobnete s hrnce nebo stihnete zhltat rohlík tak, aby vás neviděli a nebyl vám odebrán.

Móda se neustále mění. Abychom mohly jít s dobou, musíme módní trendy sledovat. Jaké oblečení bude TOP během léta 2020?
Módní trendy letošního léta přímo vybízejí k hravosti. Nemusíte být otroky módy, módu si můžete užívat ve stylu vám blízkém a přesto být IN.

Jsem přesvědčená, že každý z vás měl alespoň jednou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje vír velkoměsta po pražsku.
Měli jste ale tu čest s každodenními nástrahami "velkoměsta"?!

Život s dvojčaty, hlavně tak malými jako máme my, se nepříliš probírají a cítím jako mou občanskou povinnost vás obeznámit a varovat vás, co vše vás čeká a s jakými pohromami se lze setkat.

Přečtěte si jako první, co je nového