Tajemství Hollywoodu

02.07.2019

Všichni známe Hollywood jako místo filmu, slávy, peněz a osudových příběhů.
Je Hollywood továrna na sny nebo na lži?

Fingované sňatky

Pro podpoření své herecké kariéry jsou nuceni herci, kteří spolu stvárnili známé filmové dvojice, tvořit zamilovanou dvojici i v reálném životě. Filmoví fanoušci jsou nadšeni a herci tím mají zajištěnou popularitu a skvělou propagaci svého filmu. Mezi takové dvojice patří například Tom Cruise a Katie Holmes, Robert Pattinson a Kristen Stewart, Vince Vaughn a Jennifer Aniston nebo Zac Efron a Vanessa Hudges.

Podplacená ocenění

Ocenění Zlatý globus si můžete zaplatit. O tom, kdo dostane Zlatý globus, rozhodují členové asociace zahraničních novinářů. Producenti filmů jsou si toho vědomi a pokud chtějí toto prestižní ocenění získat, jednoduše členy asociace podplatí nebo je vezmou do Vegas, kde jim uradí veškeré náklady na pobyt a zábavu. Odměnou za to od nich získají hlas pro svůj film nebo herce.

Dokonalý vzhled

Téměř každý v Hollywoodu podstoupil nějakou plastickou operaci nebo úpravu svého vzhledu pomocí pokročilých počítačových technologií. Jeden z hlavních tvůrců této technologie, Klaus Hansen prohlásil: "V Hollywoodu nevypadá nikdo tak, jak ho vidíte v televizi nebo ve filmech."

Mafie

Spojení Hollywoodu a mafie je známé už odnepaměti. Formou investic do filmu mohla mafie prát své špinavé peníze získané obchodem s drogami a prostituce.

Jedna velká lež

Když začnou do tisku prosakovat negativní články o hollywoodských hvězdách nebo filmech, ihned přijde na pomoc takzvaný "opravář", který dokáže negativní články obrátit v články pozitivní nebo zajistí, aby vůbec nevyšly. Čtenáři se tak dozvídají pouze to, co je žádoucí. Za použití ne vždy čistých praktik podchytí většinu skandálů dřív, než vyjdou na povrch. Hollywood je jedna velká lež.

Móda se neustále mění. Abychom mohly jít s dobou, musíme módní trendy sledovat. Jaké oblečení bude TOP během léta 2020?
Módní trendy letošního léta přímo vybízejí k hravosti. Nemusíte být otroky módy, módu si můžete užívat ve stylu vám blízkém a přesto být IN.

Jsem přesvědčená, že každý z vás měl alespoň jednou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje vír velkoměsta po pražsku.
Měli jste ale tu čest s každodenními nástrahami "velkoměsta"?!

Život s dvojčaty, hlavně tak malými jako máme my, se nepříliš probírají a cítím jako mou občanskou povinnost vás obeznámit a varovat vás, co vše vás čeká a s jakými pohromami se lze setkat.

Přečtěte si jako první, co je nového