TOP 5 motivačních filmů pro podnikatele

16.11.2020

Dnes vám představím 5 filmů, které by měl vidět každý podnikatel nebo člověk, co se do podnikání chce teprve pustit. Nejde o naučné dokumentární filmy, ale o komedie se špetkou humoru a nadsázky, které však namotivují k vydělávání peněz každého.

1. Vlk z Wall Street

Můj nejoblíbenější film, který si ročně pustím alespoň 3x. V hlavních rolí s Leonardem DiCapriem, tvoří tento 180 minutový film zážitek, který ve vás vyvolá třeba i jeho neméně známí film Velký Gatsby.

Film se odehrává na poli obchodu s akciemi, ale náplní filmu je spíše vydobývání peněz, podvody, drogy a dopady co s vámi může nesmírné bohatství udělat.

Pro někoho trochu fantas magorie, pro mě však dokonalý snímek od Martina Scorsese.

2. Sázka na nejistotu

Další z mých favoritů je film "Sázka na nejistotu". Je to povedený a trochu realističtější snímek z roku 2015. Vypráví o využití velké finanční krize z roku 2007 v USA. Díky velice přesnému propočtu si 4 odpadlíci vydělali neskutečný balík a špičkový odborníky z Wallstreet nechaly dalece za sebou.

3. jOBS

O slavném Steavovi Jobsovi vědí asi všichni, ale tento velice povedený film z roku 2013 vypráví jeho celou cestu k vytvoření jedné z největších značek světa APPLE.

Dokonalý snímek o 128 minutách vás bezpochyby nakopne k tomu začít se sebou a s vaším produktem něco dělat.

4. Zakladatel

Skutečný příběh vyprávějící cestu k vytvoření celosvětových řetězců McDonaldu Raye Kroce. Zajímavý a spletitý příběh vás nechá nahlédnout do zákulisí a jsem si jistá, že až se příště budete stavět u okénka McDriveru, už se budete cítit úplně jinak.

5. Stážista

Není to sice film o akciích, ani šíleném bohatství. Jde spíš o film, který vám po těch všech 4 předchozích ukáže, že venku existuje i jiný život a že ne vždy je dobré být 100% ponořený do svého podnikání. Tento nádherný snímek v hlavních rolí s Anne Hathaway a Robertem De Nirem je nejen pro podnikatele, ale i pro celou rodinu, protože každý si v něm najde to své. 

Vítám vás u nové rubriky mého cestovního deníku. Nejsem sice vášnivý cestovatel se snem procestovat celý svět, ale miluji Česko a její krajinu. Často cestuji na neobvyklá místa a ráda navštěvuji to, co by se klasicky navštěvovat nemělo.

Dnes vám představím 5 filmů, které by měl vidět každý podnikatel nebo člověk, co se do podnikání chce teprve pustit. Nejde o naučné dokumentární filmy, ale o komedie se špetkou humoru a nadsázky, které však namotivují k vydělávání peněz každého.

Už je to nějaký ten rok (konkrétně 2) co jsem neaktualizovala vývoj mých dvojitých bratrů. Tuhle jsem předělávala blog na našich stránkách (www.avversatile.cz) a pročítala jsem si svá stará díla - přijde mi to úsměvné.

Přečtěte si jako první, co je nového