Záchod

02.02.2020

Rozlišuji dva typy lidí ti kdo si na tlačení exkrementu dávají opravdu záležet a jsou schopni na svém trůnu kralovat i desítky minut, a ti kdo svůj výtvor vytlačí bez jakéhokoliv uvážení nad tím, jak dokonalá svatyně záchod je. 


Osobně patřím mezi ty, kdo tuto místnost využívají k řešení závažných filozofických otázek a zvratů svého života. Vsadím se, že záchod se zasloužil o spoustu vynálezů. Co my víme kde Mark Zuckerberg vymyslel facebook , nebo kde Albert Einstein vymyslel speciální teorii relativity a kde Sephen King dostává nápady na tak dokonalé knihy.
Toalety existují od 25. století před naším letopočtem, kdy lidé z oblasti Harappa měli v každém domě vodní toalety spojené s kanalizací.

Takové prevéty, neboli výsernice, byly dle mého také geniální. Za první splachovací záchod se ale zasloužil John Haringhton v roce 1596.
Já jsem na záchodě vymyslela spoustu věcí, od domácích úkolů, dárků k Vánocům, luštění křížovek z časopisu, až po má vrcholová literární díla a rozhodnutí, která ovlivňují můj život.
Určitě lidé postižení stresovými nemoci, nevrlostí a neschopností si udělat ve svém životě pořádek, by po pár dlouhých a seriozních sezení na prkýnku, jehož součástí je trubka, která vede bůh ví kam, byli ze svých zmatků a nepokojů v sobě samých zcela vyléčeni.
Doporučuji také navštívit muzeum nočníků a toalet, kde najdete exponáty od 15. století až do současnosti. Najdete zde až 2000 ukázek.
Tímto jsem vám chtěla dát radu. Svého odtokového trůnu na exkrementy si važte a snažte se ho zahrnovat láskou v podobě zatínání svalů, o kterých jste ani nevěděli, na jeho hrdé konstrukci, protože boží mlýny melou a vše se vám vrátí v podobě duševní vyrovnanosti a kreativnosti ducha.

Móda se neustále mění. Abychom mohly jít s dobou, musíme módní trendy sledovat. Jaké oblečení bude TOP během léta 2020?
Módní trendy letošního léta přímo vybízejí k hravosti. Nemusíte být otroky módy, módu si můžete užívat ve stylu vám blízkém a přesto být IN.

Jsem přesvědčená, že každý z vás měl alespoň jednou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje vír velkoměsta po pražsku.
Měli jste ale tu čest s každodenními nástrahami "velkoměsta"?!

Život s dvojčaty, hlavně tak malými jako máme my, se nepříliš probírají a cítím jako mou občanskou povinnost vás obeznámit a varovat vás, co vše vás čeká a s jakými pohromami se lze setkat.

Přečtěte si jako první, co je nového