CO JE VERSATILE

Projekt Versatile vznikl v roce 2017 pod původním jménem Texty-rychle. Od počátku se zabýváme všemi textovými službami včetně mluveného slova.

Dokážeme plně využít sílu slov ke zvýšení prodeje jakéhokoliv produktu nebo služeb. Dokážeme zviditelnit člověka ve kterémkoli oboru a oblasti podnikání.


KDO JSEM

Jmenuji se Adéla Velhartická a zabývám se texty již 4 roky. Jsem student obchodní školy v Praze a má práce je zároveň mojí vášní.

Pokud si založíte firmu, nebo projekt v dobách, kdy jste ve finanční tíži (a že já byla!) a on Vám pomůže se z toho marasmu dostat - tak ho přestanete vnímat pouze jako zdroj příjmů, ale spíš jako svého přítele. Máte potřebu se o něj starat a být mu vděčný, protože máte sakra za co! Je to sice výsledek Vaší práce a píle, ale lidská potřeba zhmotňovat si i neživé Vás stejně donutí si svůj projekt hýčkat.


TÝM VERSATILE

Projekt Versatile sestává z profesionálů - mladých kreativců i těch, kteří již nabrali bohaté životní zkušenosti, profesní i lidské.

Pro každého zákazníka najdeme copywritera, který bude vysílat a přijímat na stejné frekvenci.

Považuji za velmi důležité, aby se mezi zadavatelem a copywriterem nastolila atmosféra důvěry a pochopení, tím je prakticky zaručeno, že výsledný produkt bude mít tu správnou textovou/zvukovou podobu.


JAK JSEM ZAČÍNALA

V patnácti letech jsem založila projekt "TEXTY-RYCHLE". Dařilo se mi celkem dobře - psala jsem sice pro firmy, které hleděly spíše na nízkou cenu a ne na kvalitu, ale to mi nevadilo. Po čase (jak už to bývá) se z mé vášně stala práce zabírající všechen můj volný čas, a tak jsem k sobě našla pár pomocníků, kteří mě zastupovali, když jsem potřebovala odpočinek.

Dnes už mám pomocníků 10 a jsou nedílnou součástí tohoto projektu. Čím více lidí se účastní růstu Versatile, tím víc tváří má projekt pro naše zákazníky - a o to mi jde - nabídnout každému zákazníkovi naprosto individuální přístup.

.
 

REFERENCE

Marek Matoušek 

Jednatel společnosti

Zvedni Tržby s. r. o. 
723 916 546
IČ: 06180108

Slečna Velhartická se s námi podílela na několika projektech jak pro klienty tak pro naše vlastní účely, které zahrnovali jak tvorbu reklamních textů a inzerátů, tak i obsah pro webové stránky. Není pro ni problém se přizpůsobit a kvalita její práce je pro ni opravdu na prvním místě. Těším se až budu mít možnost slečnu Velhartickou zapojit i do dalších projektů, protože vím, že se mohu spolehnout na kvalitní a dobře odvedenou práci podle předem nastavených mantinelů. Rozhodně doporučuji.   

Emil Fritsche

792 774 567
emil.fritsche@ceskapojistovna.cz
www.fritsche.cz
IČ: 07672161

Spolupráce probíhá přesně podle plánu, který mi slečna Velhartická stanovila, píše pro mě texty a články na mou Fb stránku a také na můj web Fritsche.cz, líbí se mi, že mi vždy přesně určí cenu a vždy dodá velmi kvalitní práci. Pro mě je tato spolupráce velmi prospěšná a slečnu Velhartickou rád zapojím i do dalších odvětví mého podnikání a určitě jí doporučím svým kontaktům. Spokojenost, děkuji  

Tým Iwantweb.eu 

info@iwantweb.eu
www.iwantweb.eu 

Jsme velmi spokojení s prací slečny Velhartické, díky ní se náš projekt iwantweb.eu posouvá kupředu raketovým tempem ! Moc Vám děkujeme slečno Velhartická !  

Timelux.cz

775 126 004
timelux.info@gmail.com 

Timelux.cz Paní Velhartická nám dlouhodobě dodává kvalitní a skvěle optimalizovaný obsah pro e-shop. Díky své organizovanosti dokáže dodávat texty do všech směrů webu současně. Vřele doporučuji každou z nabízených služeb avversatile.cz projekt má určitě smysl.

Віталій Джунусов 

Staff Solution CompanyIČO: 08686041

Měl jsem možnost spolupracovat s Versatile. Velmi příjemný chování, hodně rychle pochopili co potřebuju a jak to potřebuju udělat. Byla pro mě udělaná korektura textu a e-shopu. V případě, že byla malá komplikace, hned jí vyřešili. Doporučuji všem ke spolupráci.


Podělte se o názor