Služby


Reklamní texty

(Copywriting, marketingové texty)


Umělecké a jiné texty

(Blogové příspěvky, popisky sociálních sítí a jiné)

Korektura textu i webu

(Textů i webů)

Překlady

(Do více jak 5 jazyků)

Mluvené slovo

(Čehokoliv)


Reklamní texty (Copywriting)

Možná to zní suchopárně, ale tyto texty vidíme prostě všude. Veškeré texty na webových stránkách, popisky u příspěvků na sociálních sítích firem i obsah inzerátů. Každá firma i podnikatel tyto texty potřebuje a my je umíme vytvořit každému zcela na míru.

SEO (search engine optimization) copywriting jsou texty, které zahrnují tzv. optimalizaci webového obsahu. Váš produkt lze vystihnout vhodným klíčovým slovem/slovy - pokud je toto slovo správně použito ve Vašem textu, vyhledávač pak snáze vyhledá Vaší webovou stránku a posune Vás na vyšší příčky v celkovém vyhledávání.


Umělecké a jiné texty

Uměleckým textem se rozumí text například na blog. Jde o kreativní texty, do kterých se musí přidat špetka humoru a třeba i kapka zábavného poučení. Potřebujete napsat poutavý článek? Jste tu správně.

Nechcete přesně reklamní text, nebo umělecký text, ale máte něco specifického? Neváhejte mi napsat a určitě najdeme cestu, jak vám vyhovět. 


Korektura textu i webu


Máte už napsaný text, nebo vytvořený web, ale nejste si jistí gramatickou správností? Není problém - máme fantastickou korektorku. Cena za korektury je velice rozumná, a Vám jistě nestojí za to riskovat překlep, který sami už ani vidět nemůžete nebo - nedej Bože - nějakou závažnější chybu - a co si budeme říkat - jistota je jistota.


Překlady

Potřebujete přeložit nějaký text z češtiny, nebo naopak do češtiny? Umíme několik světových jazyků a pokud i přesto hledáte jiný - určitě mě naváhejte kontaktovat a přeložíme Vaše texty i do Klingonštiny. 

  • Anglický jazyk
  • Německý jazyk
  • Španělský jazyk
  • Maďarský jazyk
  • Ruský jazyk


Mluvené slovo


Potřebujete atraktivní video pro propagaci Vašich služeb nebo produktů? Jste realitní makléř a připravujete pro své zákazníky videoprohlídky nemovitostí? Umíme napsat scénář, připravit tex a tento text i namluvit. Jsme schopni zajistit namluvení audioknihy - ať už jde o propagační a motivační knihy nebo třeba pohádky na dobrou noc. Výsledný záznam posíláme v profesionálním formátu .waw, případně můžeme převést do mp3.


Jak funguje spolupráce?

Je to jednoduché - buď zavoláte, nebo napíšete dle kontaktů.

Pokud už máte vše vymyšlené, napište mi o Vašem textu co nejvíce. Mezi důležité informace pro nás patří - téma, rozsah, datum odevzdání (standartně do 3 dnů odevzdáme) a pokud máte nějaké poznámky (třeba jaký dojem by měl na zákazníkovi zanechat), budeme jedině rádi. 

Neváhejte napsat, či zavolat s jakýmkoliv dotazem. Odpovíme do 24 hodin.


Napište nám referenci

Reference

Віталій Джунусов 

Staff Solution CompanyIČO: 08686041 

Měl možnost spolupracovat s Versatile. Velmi příjemný chování, hodně rychle pochopili co potřebuju a jak to potřebuju udělat. Byla pro mě udělaná korektura textu a e-shopu. V případě, že byla malá  komplikace,  hned jí vyřešili. Doporučuji všem ke spolupráci.


Timelux.cz

775 126 004
timelux.info@gmail.com 

Timelux.cz Paní Velhartická nám dlouhodobě dodává kvalitní a skvěle optimalizovaný obsah pro e-shop. Díky své organizovanosti dokáže dodávat texty do všech směrů webu současně. Vřele doporučuji každou z nabízených služeb versatile.cz projekt má určitě smysl.

Marek Matoušek, jednatel společnosti

Zvedni Tržby s. r. o. 

723 916 546 

IČ: 06180108

Slečna Velhartická se s námi podílela na několika projektech jak pro klienty tak pro naše vlastní účely, které zahrnovali jak tvorbu reklamních textů a inzerátů, tak i obsah pro webové stránky. Není pro ni problém se přizpůsobit a kvalita její práce je pro ni opravdu na prvním místě. Těším se až budu mít možnost slečnu Velhartickou zapojit i do dalších projektů, protože vím, že se mohu spolehnout na kvalitní a dobře odvedenou práci podle předem nastavených mantinelů. Rozhodně doporučuji.  

Emil Fritsche

792 774 567
emil.fritsche@ceskapojistovna.cz
www.fritsche.cz
IČ: 07672161 

Spolupráce probíhá přesně podle plánu, který mi slečna Velhartická stanovila, píše pro mě texty a články na mou Fb stránku a také na můj web Fritsche.cz, líbí se mi, že mi vždy přesně určí cenu a vždy dodá velmi kvalitní práci. Pro mě je tato spolupráce velmi prospěšná a slečnu Velhartickou rád zapojím i do dalších odvětví mého podnikání a určitě jí doporučím svým kontaktům.Spokojenost, děkuji

Tým Iwantweb.eu 


info@iwantweb.eu
www.iwantweb.eu 

Jsme velmi spokojení s prací slečny Velhartické, díky ní se náš projekt iwantweb.eu posouvá kupředu raketovým tempem ! Moc Vám děkujeme slečno Velhartická !